פעילות ארגון "מעגלים" תורחב ב-30%

הארגון מפעיל תוכניות חינוכיות לעידוד שירות משמעותי בצה"ל בכ-50 ערים בישראל. אסף וייס, יו"ר הארגון: "כל ילד זקוק למבוגר שיאמין בו, וזה מה שאנחנו מבקשים לעשות"

אורי פולק, כיפה 26/07/12 11:51 ז באב התשעב

פעילות ארגון "מעגלים" תורחב ב-30%
יחמ, צילום: יחמ

כ-350 אנשי צוות ובהם מדריכים, מחנכים, יועצים, פסיכולוגיים ועובדים סוציאליים התכנסו השבוע בבית החינוך אמי"ת בגבעת שמואל, כחלק מההיערכות של ארגון מעגלים לקראת שנת הלימודים תשע"ג. במסגרת הכנס חשף אסף וייס, מייסד ומנכ"ל ארגון "מעגלים", כי בשנת תשע"ג צפוי היקף הפעילות של מעגלים לגדול ב-30%.

כיום מפעיל הארגון תכניות חינוכיות של העצמה אישית והכנה לשירות משמעותי בכמעט חמישים ערים בארץ, ובהם למעלה מ- 6,000 בני נוער תלמידי תיכונים. התכנית פועלת בקרב תלמידי י"א וי"ב ומלווה אותם בצמתי דרכים ובהתלבטויות העומדות בפניהם לקראת סיום התיכון.

ד"ר אברהם ליפשיץ, ראש המינהל לחינוך דתי, שוחח עם המשתתפים על התהליך החינוכי והסיוע לתלמידים שמתלבטים על המשך דרכם ובמהלך לימודיהם. לדבריו, "התהליך המשמעותי שמתחולל בקרב התלמידים והיקפי הפעילות המרשימים של מעגלים ברחבי הארץ כבר באים לידי ביטוי בתחומי התעסוקה, איכות החיים, הקהילה, החברה ועתיד המדינה".

וייס הוסיף כי המעקב אחר הנתונים של מסיימי התכנית מעיד על הצורך הגדול ועל ההצלחה הגוברת והולכת: "כל ילד זקוק למבוגר שיאמין בו, וזה מה שעושה מעגלים". לדבריו, "אלפי בוגרי מעגלים כבר בחרו לשאוף אל הטוב ביותר שהם יכולים ופנו למסגרות קדם צבאיות, לשירות משמעותי, להשכלה גבוהה ולהשתלבות מיטבית ב'עולם המבוגרים' כישראלים אכפתיים ונאמנים".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר