וורצמן: המדרשות הם ראש חץ של פעילות משרד החינוך לקידום ערכי היהדות

ביום העיון השנתי של מנהלי איגוד המדרשות בירושלים, אמר סגן שר החינוך כי "בבית היהודי רואים את פעילות המדרשות כמוסד מהותי ובעל תוכן עמוק ושורשי"

יונתן אוריך, כיפה
ה בתמוז התשעג
,
13 ביוני, 2013 10:39
איגוד המדרשות

איגוד המדרשותצילום: איגוד המדרשות

מנהלי איגוד המדרשות בירושלים התכנסו השבוע ליום עיון שנתי, בהשתתפות מנכ"ל גשר ויו"ר איגוד המדרשות אילן גאל דור, מנכ"ל איגוד המדרשות צחי דיקשטיין ומנהל האגף לתרבות תורנית שמריהו הרמן. במהלכו שמעו המנהלים הרצאה מפי טל נברו מייסדת מחלקת המדיה החברתית במשרד הפרסום אדלר חומסקי ורשבסקי שחשפה את המנהלים לשפת המדיה החברתית ככלי שיווקי. האירוע נחתם באספה הכללית, המתקיימת אחת לשנה, במהלכה דנו המנהלים על סיכום שנת הפעילות.

בשעות הצהרים נערך מפגש של מנהלי המדרשות עם סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן. וורצמן עידכן את המנהלים כי בכוונתו לפעול לתמיכה בתחום הבינוי והשיפוץ של האכסניות הפועלות במסגרת איגוד המדרשות, זאת לאחר שנים ארוכות בהן תחום זה לא תוקצב במשרד החינוך.

”אני שמח לבשר כי אנו פועלים בימים אלו במלוא המרץ להגדיל באופן ניכר את התמיכה במדרשות ליהדות וללימודי ארץ ישראל על מנת לאפשר את הרחבת וביסוס הפעילות“, אמר וורצמן, ”אני שמח ונרגש להיות איתכם פה היום. מוקד העשייה שלכם הנשען על מסירות ואהבה לחיזוק הנשמה היהודית ראוי להערכה, והתפקיד שלנו הוא לעזור לכם“.

”אנו, בבית היהודי, רואים את פעילות המדרשות כמוסד מהותי ובעל תוכן עמוק ושורשי, שמשרת הרבה מאוד גופים ואנשים מהחברה הישראלית. אנחנו פה גם בשבילכם“, הוסיף וורצמן.

מנכ"ל איגוד המדרשות ליהדות וללימודי ארץ ישראל, צחי דיקשטיין, אמר כי ”איגוד המדרשות הציב יעד לשנים הקרובות לפתוח את המדרשות לכלל הציבור הישראלי ולהגדיל את היקף הפעילות במגוון הצעות בתחום התיירות החינוכית ערכית: סיורים בעקבות התנ"ך,סיורי מורשת קרב ושבתות תוכן ,הדרכת טיולי משפחות כל זאת לחיזוק בלתי אמצעי של עם ישראל לנופי מולדתו וערכיו“.

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פעילות המשטרה צילום: דוברות המשטרה

מעל 7,000 דו"חות, 77 עסקים נסגרו: פעילות המשטרה נגד מפרי הסגר

קרא עוד