כוכבי "המירוץ למיליון": "אתם מכירים אותנו, אנחנו נאכל לא כשר?"

אסתי ואיציק סוקולובסקי, הצמד החרדי שמשתתף בעונה החדשה של "המירוץ למיליון", השיב לשאלות הצופים בפעילות שאלות ותשובות באינסטגרם: "אנחנו לא מתעסקים בהגדרות, ההגדרה שלנו זה ילדים של אלוקים"

חדשות כיפה חדשות כיפה 10/07/24 11:04 ד בתמוז התשפד

כוכבי "המירוץ למיליון": "אתם מכירים אותנו, אנחנו נאכל לא כשר?"
אסתי ואיציק סוקולובסקי, "המירוץ למיליון", צילום: רגב זרקה

השתתפותם של צמד החרדים אסתי ואיציק סוקולובסקי בתכנית "המירוץ למיליון" המשודרת בקשת 12 מצליחה להעלות אצל הצופים הרבה תהיות. השניים מקבלים שאלות רבות מדי פרק, בעיקר סביב האתגרים הדתיים איתם נאלצו להתמודד במירוץ מסביב לעולם. אושיית הרשת החליטה לערוך פעילות שאלות ותשובות בחשבון האינסטגרם שלה, יחד עם בעלה, ולענות על כמה מהשאלות שמטרידות רבים.

"בחייאת ראבק, אתם מכירים אותנו, אנחנו נאכל דברים לא כשרים?"

"לפעמים יש ג'וקים ודברים לא כשרים שצריך לאכול, מה עשיתם במקרה הזה?", התקבלה השאלה. "אפילו אותי לא מפסיקים לשאול את זה", השיב בן הזוג, "בחייאת ראבק, אתם מכירים אותנו, אנחנו נאכל דברים לא כשרים?", והאושייה הוסיפה: "זה מצחיק אותנו שאתם שואלים את זה". סוקולובסקי הוסיף כדרך אגב שלא אכפת לו לאכול ג'וקים, אם זה היה כשר. "נראה לו קראנצ'י", הסבירה אשתו.

שאלה נוספת שהתקבלה הייתה האם הם מגדירים את עצמם דתיים או חרדים. "כל הנושא של הגדרות הוא מאוד חיצוני", השיב סוקולובסקי, והסביר שאנשים קובעים על פי סוג הכיפה והמסגרות, "אנחנו לא מתעסקים בהגדרות, ההגדרה שלנו זה ילדים של אלוקים".