סגור

מזל טוב: עדנה סרוסי, ארוסתו של הדר גולדין ז"ל,התארסה

לפני 7 שנים בזמן מבצע צוק איתן נהרג סגן הדר גולדין הי"ד, והותיר אחריו את עדנה סרוסי שהייתה ארוסתו. הערב היא זכתה להתארס בשנית עם בן זוגה נחום

חדשות כיפה
י באדר התשפא
,
22 בפברואר, 2021 22:47

צילום: פלאש 90

ברכות לעדנה סרורסי (31) שהתארסה לבחיר לבה נחום. עבור סרוסי אלו אירוסים שניים, לאחר שלדאבונה איבדה את ארוסה הקודם, סגן הדר גולדין הי"ד , לפני 7 שנים במבצע צוק איתן בעזה. סרוסי היא גם ממפוני גוש קטיף, ועברה עם משפחתה לישוב גני טל. ממערכת כיפה אנו מאחלים לה ולבן זוגה שיזכו להקים בית נאמן בישראל.

בינתיים במשפחת גולדין מבקשים מבג"ץ צו ביניים בהול לעצירת העברת החיסונים לעזה ללא השבת החיילים החטופים. שמחה גולדין, אביו של סגן הדר גולדין, אמר: "הממשלה הזו מאבדת את הבלמים ומפקירה את הבנים. הדבר המינימלי המתחייב הוא להשיב חזרה את הלוחמים אורון שאול והדר גולדין. הממשלה הזו מתפרקת מהערכים הבסיסיים שלה ומפקירה את לוחמי צה"ל בידי הגרועים שבאויבי ישראל.  

"אנחנו פונים כעת לבג"ץ על מנת לעצור את המחדל הזה ולחייב את הממשלה להפסיק את העברת החיסונים לראשי ומחבלי החמאס - כל עוד החיילים והאזרחים המוחזקים בידי ארגון הטרור של החמאס השולט בעזה, לא מוחזרים חזרה לישראל".

 

25.02.2021

1. מזל טוב! (רונית לוי)

אני שמחה כל כך בשבילך וגם עצובה בגלל הנסיבות. יהי רצון שתזכי להקים בית נאמן שמח ואוהב בישראל ושנזכה בקרוב לשמוע שהדר הי"ד חזר הביתה (יחד עם אורון שאול הי"ד ויבדל לחיים אברה מנגיסטו).

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: צילום מסך

פצוע הלינץ' דורש מהמשטרה: עצרו את המחבלים שניסו לרצוח אותי

קרא עוד