מנכ"ל חדש למועצת יש"ע: שילה אדלר

שילה אדלר, אשר שימש בתפקידו האחרון ראש מטהו של השר לאזרחים ותיקים, אורי אורבך ז"ל, נבחר לפני חודש פה אחד ונכנס לתפקידו השבוע. אבי רואה: "אדלר יידע להוביל את מועצת יש"ע בשלל האתגרים הניצבים לפתחה

חנן גרינווד, כיפה
ט באלול התשעה
,
24 באוגוסט, 2015 15:32
מירי צחי

מירי צחיצילום: מירי צחי

לפני מספר חודשים פתחה מועצת יש"ע בהליך לאיתור מנכ"ל חדש למועצה. במסגרת ההליכים, הוקמה וועדת איתור בה כיהנו ראשי מועצות ביש"ע.

בתום ההליך בו התמודדו מספר מועמדים, נבחר לפני כחודש פה אחד שילה אדלר, לשעבר ראש מטהו של השר לאזרחים ותיקים, אורי אורבך ז"ל והוא החל לכהן בתפקיד השבוע.

אדלר כיהן בעבר כמנכ"ל הגרעין התורני בלוד וכמנהל אתר התיירות עיר דוד (הר הזיתים), בשלוש השנים האחרונות כיהן בהתנדבות כחבר המליאה במועצה האזורית מטה בנימין, ומכהן כיו"ר ההנהלה של עמותת המכינה הקדם צבאית "בני דוד" בעלי וחבר פורום מנהיגות צעירה של נשיא המדינה.

לאדלר, נשוי +6 ומתגורר בעלי, תואר ראשון בחינוך ותואר שני במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת בר אילן, והוא בוגר תכנית מעוז לפיתוח מנהיגות ציבורית והכשרת מנהלים של אוניברסיטת הרווארד.

בעברו שירת אלדר כמ"פ בחטיבת גולני ושוחרר בדרגת סרן. כיום הוא משרת במילואים כקצין אג"ם בחטיבת אלכסנדרוני והוא צפוי להיכנס לתפקיד מג"ד ב-2016.

אבי רואה, יו"ר מועצת יש"ע, בירך על כניסתו של שילה אדלר לתפקיד: "שילה הוא מינוי ראוי, ואין לי ספק כי הוא יידע להוביל את מועצת יש"ע בשלל האתגרים הניצבים לפתחה ולפתח ההתיישבות כולה. ביהודה ושומרון מתגוררים כיום 400 אלף ישראלים ואנו מתקדמים בצעדי ענק לחצי מליון מתיישבים. מתן מענה רחב לציבור הגדול הוא אתגר גדול שעומד לפתחנו בשנים הקרובות. בשמי ובשם ראשי הרשויות אני מאחל לו את מירב ההצלחה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

גפני, אדלשטיין ונתניהו צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

ניצחון לגפני: המענקים יורחבו לפי מספר הילדים

קרא עוד