סגור

יב"ע נתניה מארחת את דב נבון כראש הישיבה

הסדרה בכיכובו של דב נבון שהופך לראש ישיבה חרדית צולמה באישור הישיבה בבית המדרש שלה. ראש ישיבת בני עקיבא נתניה:עברתי על התסריט ווידאתי שלא יהיה תוכן פוגעני או מסר לא ראוי

נתנאל לייפר, כיפה
ו בניסן התשעו
,
14 באפריל, 2016 13:03
באדיבות המצלם

באדיבות המצלםצילום: באדיבות המצלם

תלמידי הישיבה התיכונית ישיבת בני עקיבא - יד אברהם בנתניה זכו לאטרקציה מפתיעה ימים ספורים לפני היציאה לחופשת הפסח. בית המדרש של הישיבה הפך לאתר הצילומים של הסדרה חדשה של HOT - "העילויים" שבאופן יוצא דופן העניקה את רשותה להפקה לצלם בבית המדרש את הסדרה. הסדרה תעסוק בבחורי ישיבה חרדים הלבושים בחליפות צמודות מזארה, כובעי בורסלינו ונעלי שפיץ, מחלקים את עולמם בין הנאות הלימוד והנאות החיים ולמרות שהלימודים לא מעניינים אותם בכלל (עילויים???), אין להם את האומץ לעזוב את הישיבה.

את הסדרה יצר אלירן מלכה בוגר 'מעלה', ומביים אריאל בנבג'י ("ניו יורק, "אורים ותומים"). בהפקת דורי מדיה.

(צילום: יחצ)

"העילויים" מספרת על ארבעה בחורים אותם ישחקו דניאל גד (גאליס, סוסי פרא), ישראל אטיאס (זגורי אימפריה), אורי לייזרוביץ (זגורי אימפריה) ועומר פרלמן (יומני החופש הגדול, שוברי גלים). את תפקיד ראש הישיבה הסבלני ישחק דב נבון שצולם כזקן (מודבק כמובן) מעטר את פניו.

לא ברור עדיין האם הסדרה תזכה למעמד של 'שטיסל' שהצליחה להתחבב גם על מושאי הסדרה וחרדים רבים עקבו אחריה באדיקות. הפעם ייתכן והתסריט יכלול ביקורת על בחורי הישיבות החרדים ויעורר תחושת התגוננות בקרב אלו שיטענו כי הסדרה נועדה להבאיש את ריחם של בחורי הישיבה.

מישיבות בני עקיבא נמסר ל'כיפה' בתגובה: "ישיבת בני עקיבא נתניה על מחנכיה הרבים מבקשת מאז ומעולם לשלב את חיי התורה והקדושה בחיי המעשה. טלוויזיה היא דבר קיים ומשפיע בחברה ולעיתים יש בה גם דברים חיוביים אשר ביכולתם להשפיע לטובה, לקרב לבבות ואפילו לחזק לימוד תורה. ראש ישיבת בני עקיבא נתניה הרב אלי פרידמן קרא את התסריט טרם שנפגש עם היוצרים המפיקים והבמאי הבין את מהות הסדרה אשר עוסקת בתלמידי ישיבה ובעולמם. הרב פרידמן נפגש מספר פעמים עם היוצרים על מנת להבטיח שלא יהיה תוכן פוגעני לא במלל לא בלבוש ולא במסר ורק לאחר שהשתכנע כי הסדרה חיובית וראויה להיות מצולמת בישיבה אישר לקיים את הצילומים בשטחה".

(צילום: יחצ)

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אלונה סער ומלך זילברשלג צילום: צילום מסך, טוויטר

אלונה סער נגד יעל בר זוהר: "החליטה להשתמש בחומרים שהיו לה עם מלך מלפני שנה"

קרא עוד