דוברת מועצה אזורית שומרון זכתה בפרס הצטיינות

אסתר אלוש, דוברת מועצה אזורית שומרון קיבלה את הפרס על הובלת המאבק של אוהל המחאה מול בית רה"מ בדרישה להפשרת תב"עות ובנייה ביו"ש

חדשות כיפה 20/11/16 11:40 יט בחשון התשעז

דוברת מועצה אזורית שומרון זכתה בפרס הצטיינות
באדיבות המצלם, צילום: באדיבות המצלם

דוברת המועצה האזורית שומרון אסתר סילם אלוש קטפה את המקום השלישי בתחרות הדובר המצטיין לשנת 2016 של איגוד דוברי הרשויות בישראל. אלוש זכתה בפרס על הובלת המאבק התקשורתי של "אוהל המחאה" לדרישת תב"עות והגנה על הישובים באוקטובר 2015.

פרופסור אלי אברהם יו"ר וועדת הפרס הסביר את שיקולי הוועדה: "אוהל המחאה של מועצה אזורית שומרון להשגת תב"עות מול בית ראש הממשלה" שהוגש לוועד הפרס קיים הסבר והבנה של האתגר השיווקי, הגדרת מטרות שיווקיות ברורות, שימוש בחשיבה אסטרטגית וקביעת טקטיקות מתאימות, העדפה של קהל יעד ארצי ומיקוד בתקשורת הארצית שהצלחה בה מראה על יצירתיות והבנה של האתגרים התקשורתיים וכן הוצגו הצלחות מוכחות לקמפיין. בשל הישגים אלה זוכה פרוייקט זה במקום השלישי בתחרות כוכב העיר לשנת 2016".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בירך את אלוש על הזכיה ואמר: "אנחנו שמחים להוביל בכל התחומים ובשנת 2016 אנחנו שמחים שהשומרון התברך באחת הדוברות המובילות בארץ. אין ספק שזו ברכה להתיישבות ואולי אחת המלחמות החשובות עבור ההתיישבות".

נורית דאבוש נשיאת האיגוד ולשעבר יו"ר הרשות השנייה: "תחרות כוכב העיר באה לבחון בעין מקצועית נטולת פניות את עבודת הדוברים ברשויות המקומיות. אלוש הוכיחה כי היא ראויה לפרס. כמרצה שלה לשעבר עוד בימיה כסטודנטית לתקשורת חשתי סיפוק וגאווה להעניק לה את הזכייה"

אלוש הודתה לראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שאיפשר לי להיות חלק מהמאבק החשוב הזה ולהוביל את המאבק התקשורתי ואמרה: "מאז הגירוש מגוש קטיף אותו נאלצתי לחוות עם משפחתו של בעלי, אני רואה זכות ושליחות בהסברת יו"ש. זו זכות גדולה עבורי להוביל את המאבקים התקשורתיים של השומרון מצד אחד ואת עיצוב תדמית השומרון מצד שני. ואני מקווה שבשנה הבאה אזכה במקום הראשון לא על הובלת מאבק תקשורתי אלא על הובלת מיתוג מחדש של השומרון בדעת הקהל הישראלית".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר