סגור

אחרי 3 תוכניות: רזי ברקאי הדיח את שותפתו נועה ירון דיין

לאחר שהגישה שלוש תוכניות בלבד עם השדר הוותיק, נועה ירון-דיין סיימה את דרכה בתחנה. רזי ברקאי שבחר בה, הודיע לה היום כי זוהי תוכניתם האחרונה. מגלי צה"ל נמסר בתגובה: "הכימיה בין המגישים אינה מיטיבית"

חדשות כיפה
כט באדר התשעז
,
27 במרץ, 2017 17:20
פלאש90

פלאש90צילום: פלאש90

מיד עם תום שידור "מה בוער", הודיע שדר גל"צ רזי ברקאי לשותפתו נועה ירון-דיין כי זוהי התכנית האחרונה שהשניים מגישים יחד, כך פורסם באתר ערוץ 20.

זוהי בסך הכול תכניתם השלישית יחד, לאחר שבחודש האחרון החל ברקאי לשדר את תכניותיו בצימוד עם מגישים נוספים: נועה ירון-דיין, רינה מצליח וגורי אלפי. לפי גורמים בתחנה, מדובר במהלך מפתיע של ברקאי, שכן הוא זה שבחר את שלושת שותפיו - כולל שותפתו לתכניות בימי שני בשבוע.

ירון-דיין החלה את דרכה בגל"צ לפני כ-25 שנים, עם תום לימודיה האקדמאיים. לאחר שעלה ערוץ 2 לאוויר, הגישה מספר תכניות בידור. כעבור מספר שנים החלה בתהליך חזרה בתשובה עם בן זוגה יובל, שהיה בעיצומו של תהליך דומה. בהמשך, הפך יובל לחסיד ברסלב, השניים נישאו וכיום הם הורים לתשעה ילדים.

מגלי צה"ל נמסר בתגובה: "נועה ירון דיין נבחרה על ידי רזי ברקאי לשמש כמגישה לצידו. לצערנו לאחר כחודש נמצא כי הכימיה בשידור בין המגישים אינה מיטיבית, דבר שקורה מעת לעת, ועל כן סיכמו רזי ונועה כי נועה תפסיק לשדר לצידו. בימים הקרובים יבחן מחדש שילובה של נעה ירון בתוכניות אחרות בתחנה".

עוד אין תגובות, היו הראשונים להגיב!
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב חיים נבון צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90

הרב נבון תומך בסמוטריץ': צריך לתקן את חוק השבות

קרא עוד