חדשות כיפה

אכזבה: המתנחל מעמונה הפסיד בגמר "מאסטר שף"

יהוידע ניזרי - בן 41 מעמונה, סבא לנכד ואב לשמונה, השתתף הערב בגמר התוכנית "מאסטר שף" אך לא זכה לתואר הנכסף

יהוידע ניזרי

יהוידע ניזריצילום: יחצ

יהוידע ניזרי, בן - 41 מעמונה. נשוי, אב לשמונה וסב לנכד, השתתף הערב בגמר העונה השביעית של התכנית "מאסטר שף", אך לא זכה בתואר הנכסף. במנת הגמר, בה התבקשו המתמודדים להכין מנה המשקפת את עצמם, הכין ניזרי מנת טאקו מקסיקני- טורטיות עם שקדי עגל. במשימה הנוספת אותה התבקשו המתמודדים להכין בחר במנת חומוס בשר. ולבסוף במשימה האחרונה בחר ניזרי להכין רביולי חמוסטה, פרפרזה על מנת הקובה חומוסטה.

לאחר שהמנות שהכין זכות לניקוד הנמוך ביותר מבין המתמודדים, הגיע ניזרי למקום השלישי בתחרות. המקום הגבוה ביותר למתמודד דתי בתוכנית.

השופט ישראל אהרוני העיד באחת התוכניות הקודמות כי טרם הצליח לפצח את החידה ושמה יהוידע, וכי הוא הופתע לראות אותו מגיע לשלב רחוק בתחרות: "הוא תעלומה בעיניי, בחיים לא חלמתי שמתנחל יגיע ל'מאסטר שף' בכלל ויגיע לגמר בפרט. אני מאוד גאה בו ומאוד שמח". 

יהוידע מעיד על עצמו כי סגנון הבישול שלו מושפע מהמטבח הצפון אפריקאי, מזרחי, הודי, איטלקי, ערבי, צרפתי וים תיכוני, וכבר מגיל 6 החל לבלות שעות רבות במטבח יחד עם אימו.

 יהוידע בימים שמחים פחות

06.03.2018

1. זה לא פייר (שמחה)

יהוידע היה אמור לזכות הוא כזה מוכשר!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
07.03.2018

2. לא אכזבה. (חוה)

להיפך ,גאוה גדולה שהיגיע למקום השלישי,איש מלא רגישות ועצמה ודרכו אפשר היה להבין את כאבם של האוהבים את. אדמת הארץ הזו ושנעקרו מבתיהם ,ולמרות זאת ממשכיכם בחיים ובונים ובונים. אשרינו שהברכנו באנשים נפלאים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב שטרן צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

רבה של ירושלים: "גם חילוניים מבינים שצריך לסגור עסקים בשבת"

קרא עוד