תכני "מקור ראשון" ישולבו ב-Nrg

מו"ל "מקור ראשון", שלמה בן צבי, קיבל לידיו את השליטה בעיתון "מעריב". מערכות החדשות של שני העיתונים אוחדו ותכני "מקור ראשון" יתפרסמו החל מהשבוע הבא באתר האינטרנט Nrg

אלעד רותם, כיפה
כ"ג חשון תשע"ג, 08/11/2012 17:58

מו"ל "מקור ראשון", שלמה בן צבי, קיבל היום (ה') לידיו את השליטה בעיתון "מעריב". מרבית העיתונאים יקלטו היום בעיתון המחודש, אך מאות צפויים לעמוד בפני פיטורים. כתבים ועורכים בכירים ב"מעריב" לא המתינו לרגע האחרון ועזבו את תפקידם בימים האחרונים, הבולט מביניהם – בן כספית.

במסגרת השינויים צפויים תכני "מקור ראשון" להתפרסם באתר האינטרנט NRG, החל מהשבוע הבא. בכך נגנזה, ככל הנראה, התוכנית של "מקור ראשון" להעלאת אתר אינטרנט עצמאי לרשת, שכבר פותח ועוצב ונמצא בחודשים האחרונים בפיילוט פנימי, כשמעט מתכניו מתפרסמים בעמוד הפייסבוק של "מקור ראשון".

(ראשון ז"ל. אתר האינטרנט של "מקור ראשון")

השבוע החל איחוד מערכות החדשות בין "מקור ראשון" ל"מעריב", אך לא ברור כיצד יתפרסמו תכני העיתון והאם בכוונת בן צבי לאחד את שני העיתונים לעיתון מודפס אחד, או להדפיס שני עיתונים שונים באמצעות מערכת החדשות המאוחדת. איחוד נוסף בתוכן מסתמן בגזרת מוספי סוף השבוע: המוסף הפוליטי של "מקור ראשון" – "יומן" – יאוחד עם המוסף הפוליטי של "מעריב" – "מוספשבת". המגזינים בשלב זה יצאו לאור בנפרד.

היום השלימה ההנהלה החדשה של העיתון "מעריב" את קליטת 350 מעובדי המערכת בחברה החדשה שתוציא לאור את העיתון, ובה ישלוט שלמה בן צבי. 350 עובדי המערכת כוללים עיתונאים, עורכים, גרפיקאים ואנשי צוות. לכיפה נמסר כי "שדרת העורכים והכתבים המרכזיים נקלטה מחדש בחברה החדשה ותמשיך להוביל את העיתון מעריב, אתר האינטרנט NRG ואת רשת המקומונים והמגזינים שמוציא העיתון".

"מהלך קליטת העובדים נעשתה בהתאם להתחייבות של שלמה בן צבי לבית המשפט ולהסכמים שנחתמו. קליטת העובדים משלימה את המשך הוצאת העיתון בהתאם לסטנדרטים ולכללים הגבוהים שהמערכת הציבה לעצמה ובזכותה רכש העיתון מאות אלפי קוראים נאמנים בכל רחבי הארץ", נמסר.

לחצו על הלייק ותקבלו את כל הסיפורים לפייסבוק שלכם
תגובות
כתוב תגובהתמונה
1. ללא נושא
חיים 11/8/2012 6:27:00 PM
מרתק, המון בהצלחה.
לא מספיק מעריכים את המעשה הענקי שבן צבי עושה עכשיו שיכול לתרום לשינוי של מפת התקשורת הארצית, למרות הסיכון הגדול שהוא לוקח על עצמו בכך.
ברור לי שזה לא הכל אידאלים וזה, אבל נראה לי גם ברור שחלק גדול ממה שמניע אותו זה חזון גדול מאוד של תרומה לעולם תקשורת אחר. אז שיהיה המון בהצלחה! בברכת משהו חדש מתחיל בעולם התקשורת
תמונה
2. טוב מאוד. אני אעשה מנוי במיוחד. (ל"ת)
מויש 11/8/2012 7:39:00 PM
תמונה
3. כל הכבוד
11/8/2012 8:58:00 PM
לבן צבי
תמונה
4. רק שלא יגעו לי במקור ראשון
מוש 11/8/2012 10:34:00 PM
לא מעוניין בתכנים של מעריב
תמונה
5. לא הגיע הזמן שהדתיים יפסיקו לראות ynet?
מואכזב ynet 11/9/2012 9:48:00 AM
אני שם לב שדתיים רבים בסביבתי משתמשים בynet כאתר החדשות העיקרי שלהם, למרות כל הגועל, השנאה וחוסר ההגינות שיש שם.
אני חושב שכעת כדאי שכל אותם משתמשי ynet יעברו לnrg.
(אני לא חושב שכדאי אף אחד מהם, אבל אם כבר...).
תמונה
6. ללא נושא
bmx345 11/9/2012 3:36:00 PM
לכבוד
שלמה בן צבי
עורך ראשי מקור ראשון

למאמר המערכת "הציונות הדתית מרימה ראשה" (שנכתב על ידי זאב קם) מקור ראשון 8.11.12
במאמר זה עיתונכם הנכבד נפל נפילה עמוקה לבירא עמיקתא
הגדרות נפלאות הגדרתם במאמר למפלגה דתית חיה ונושמת ומתעוררת לחיים חדשים. ביטויים שלא מופיעים אפילו בעיתון הארץ.
"מפלגה מסואבת" "נשלחה לגריטה" "מוסד עתיק ויבש" לפי המילון מסואב פירושו: מטונף טמא מלוכלך מושחת ועוד אכן הגדרה יפה למפלגה בעלת זכויות גדולות מאוד בפלא ההיסטורי שנקרא מדינת ישראל. והינה לא עוד - בא משיח חדש והוא רכוב על החמור שלו מקור ראשון בדמות מאמר המערכת של זאב קם. לרגע חשבתי שאני קורא את הביטאון של מרץ או של חד"ש.
על מקור ראשון להתנצל ומיד על המאמר הפוגע הזה. את זאב קם הייתי מגדיר כתינוק שנשבה ולא מבין הרבה במפד"ל אבל ברגע שזה הופיע בתור מאמר מערכת האשמה כולה נופלת על העיתון.
תמונה
7. למה בן-צבי פיטר את רותם סלע??
מרו הגרי"ז 11/11/2012 9:50:00 AM
מעיתונאים הכלכליים הכי טובים בארץ, בעל עמוד שדרה ומחשבה עצמאיים. היה יכול להשתלב נהדר לצד ערן בר-טל.
בנוסף, כדאי להחזיר את גיל מלמד לכתוב על עינייני רכב, אם לאדוארד אטלר אין כח להיות כתב, אלא רק פובלציסט.
תמונה
8. ל-5: הצחקת אותי...
ל-5 11/11/2012 10:09:00 AM
מי שצריך לדעת מה קורה בעולם, פותח אתר חדשות ישראלי ומתעדכן.
אולי לא שמת לב אבל אתר כיפה הוא רק על דשות בעולם הדתי. זה די מצחיק שכשיש בחירות בארצות הברית, באתר כיפה מדווחים על יוני שטבון (מי זה בכלל?), ושכולם מתעסקים בלתקוף או לא לתקוף באיראן, באתר כיפה מדווחים על דברים שלא ידעת על הרב מלמד.

ֿמצטער, אבל כל ציבור שצורך אקטואליה צריך אתר רלוונטי, ולא מצאתי אתר דתי שכזה.

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד