סרטים

משימה בלתי אפשרית: אומת הנוכלים

Mission: Impossible - Rogue Nation

אנגלית תרגום: עברית

ארה"ב ,2015

במאי: כריסטופר מקווארי Christopher McQuarrie
אורך הסרט: 131 דקות
מתאים לגילאים: נוער, מבוגרים

תקציר עלילת הסרט

סוכנות המשימה הבלתי-אפשרית מפורקת בידי הממשלה ומנהל ה-CIA. הסוכן אית´ן האנט יחד עם ויליאם ברנדט ,לותר סטיקל ובנג´י יוצאים להתעמת נגד "הסינדיקט" - ארגון טרור בינלאומי של פעילים שבגדו במולדתם והפכו למתנקשים מיומנים. בדרך הם נתקלים בסוכנת "סינדיקט" אשר משתפת פעולה עם האנט נגד הארגון בו עבדה.

דרוגים

שווה צפיה
די לאלימות
ערכים
צניעות
התנהגות ושפה
איכות קולנועית

קדימון הסרט

ההמלצה שלי

הסרט החמישי בסדרת משימה בלתי אפשרית היה יכול בקלות להיות צפוי, נדוש ולעוס. אך ההיפך הגמור הוא הנכון. הסרט מצליח להפתיע בתככי העלילה, חדשני ביותר במשימה הבלתי אפשרית שבסרט ולעורר מתח ופעולה.
ב´אומת הנוכלים´ ישנם אזכורים לארבעת הסרטים הקודמים, הן בגיבורים והן בשימוש במידע ובטכנולוגיות שהופיעו בסרטים הקודמים. למרות אורכו של הסרט, הסיפור מתקדם תוך כדי התפתחות הדמויות ומוביל לסיום מוצלח. הפעלולים (שכידוע עושה טום קרוז בעצמו) מגניבים ואוהבי הז´אנר לא רק שלא יתאכזבו אלא ייהנו מהעלילה, מהאקשן ומהשחקנים. מומלץ למי שמכיר את הסדרה וסיפורי ריגול הם בנפשו!

מידע חינוכי

טיפים למחנך

נושאים לדיון: מהו גבול הציות לחוק? מתי ניתן לדעת אם מעשינו הם למען הכלל או לשם תגמול אישי? מה מלמדנו הסרט על מורכבות העשייה מאחורי הקלעים בתיאטרון? האם יש לאדם את הכח להחליט מתי יפעל כנגד מדינתו לשם הצלתה? האם ישנה באמת משימה בלתי אפשרית? מה הוא כח המוטיבציה של סוכנות המשימה הבלתי אפשרית?

זמנים בעייתים בסרט

רואים אישה בבגד ים לכמה שניות, רואים אישה מחליפה חלק מבגדיה עם גבה למצלמה.

נכתב על ידי דורון צ´יטיז
הוספת תגיות

מהן תגיות?
תגיות הן מילות חיפוש המתארות תוכן. התגיות מאפשרות למיין את הסרטים ולמצוא אותן ביעילות ובמהירות.
באיזה מילים כדאי להשתמש ליצירת תגיות?
התשובה הטובה ביותר לשאלה הזו היא: לו היית נדרש לחפש סרט הדומה לסרט זה באילו מילים היית מנסה לחפש אותו?
עדיף לא להשתמש בצמדי מילים או במשפטים שלמים כתגיות.

רק חברים בכיפה יכולים להוסיף תגיות התחבר

תגובות
כתוב תגובהתמונה
1.
9/5/2015 11:35:00 PM
לא הייתי תורמת לכם אם הייתי יודעת שכך אתם מראים זימה באתר שלכם זה לא נכון לעשות כך אתם מיד צריכים להסיר את הסרטים הללו לגמרי ללא זכר להן

סרטים המלץ על סרט סרטים למורה ולמדריך אודות
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד