משאל כיפה

למי תצביעו בפריימריס של "הבית היהודי"

  • נפתלי בנט
  • יצחק זאגא
  • יונתן ברנסקי

פלאש 90

הרב אלי סדן מגיב לאירועים האחרונים

ראש המכינה הקדם צבאית בעלי, הרב אלי סדן מגיב לראשונה לסערה שיצרו שיעוריו של הרב יגאל וינשטיין: " כל מי שמשרת בצה"ל, חיילים, חיילות, משיחסט או בעל נטייה הפוכה, אם הוא מוכן לפעול 3 שנים למען עם ישראל הוא צדיק במובן הזה שאנחנו עובדים איתו"

מערכת כיפה
י"ב אדר תשע"ז, 10/03/2017 11:32
לחצו על הלייק ותקבלו את כל הסיפורים לפייסבוק שלכם
תגובות
כתוב תגובהתמונה
1. אשמים אנחנו..
מאיר 3/10/2017 12:49:00 PM
כל המכינות וההסדר אשמים בכל הירידה הרוחנית..הפכנו את הצבא להכי קדוש...קודש קודשים..אז כלם רוצים להתקרב אליו...הצבא הוא מחנה קדוש שמובנו הזהרה..מפני דברים שעלולים לסלק את השכינה...הצבא הוא כלי עזר כמו עוד מוסדות... כל עוד הרבנים האלה ירוצו ויריצו ויעריצו בריצת עמוק אחרי הצבא נראה במדינה דברים הזויים...
תמונה
2. מבין שהגדישו את הסאה ומרוב פחד שיסגרו אותו מנסה לפייס.
3/10/2017 4:11:00 PM
אבל, באומרו כל השונה ממני הוא צדיק במובן שאנחנו מוכנים לעבוד איתו. רוצה לאמר בלעדנו הוא לא צדיק הוא סתם הומו או אישה לא חמה. נראה כי כבלעם בשעתו בא לברך יצא מקלל.
בנוסף מנסה לערב את כולם באותה הקדירה נשים, שמאל כולם כועסים כולם באותה הקדירה אבל אנחנו בסדר. זה לא עובד ככה.
האמריות המבזות יצאו מבית מדרשכם. זה לא חשבון נפש ולא בקשת סליחה. זה לא אהבת ישראל.
דבר אחר. המאורעות לא העיפו אתכם . אתם לא פאסיבים אתם הייתם אקטיביים לחלוטין. הרב יגאל יזם את המהומה האחרונה. הרב לוינשטיין ידע מה הוא אומר וידע שהוא מוקלט. ודבריו הם סתם גסות רוח בסגנון של אחרון התגרים בשוק.
תמונה
3. תכליס, חיל ששובץ ליחידה מעורבת מה צריך לעשות?
שמעון 3/12/2017 12:30:00 AM
הרב אלי התפלסף לרבע שעה אך אינו עונה מה יעשה חיל שששובץ ליחידה מעורבת?
תמונה
4. גיוס בנות לצבא
רחל שנרב 3/13/2017 1:03:00 PM
שמעתי את הרב סדן מתחילתו ועד סופו . שמחתי עם כל מילה ונרגעתי מההשתלחות הבוטה והמעליבה אם גם יש בה אמת. תמיד למדנו שהמנגינה משפיעה מאד . יכולה להרחיק או לקרב וכאן אנחנו מבררים נושאים ברומו של עולם בתקוה שהנכדים שלנו ירצו לשמוע וללכת בדרכינו.הנושא חשוב והליבון חשוב ומענין .בינתיים מי שמקבל את ההחלטה הסופית אלו בנותינו ונכדותינו . ולכן קרוב הלבבות חשוב . ולתת כבוד לדעות גם חשוב .סבתא שאוהבת את כל נכדיה המוכשרים באשר הם.

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד