משאל כיפה

למי תצביעו בפריימריס של "הבית היהודי"

  • נפתלי בנט
  • יצחק זאגא
  • יונתן ברנסקי

יחצ

נפתלי בנט: החינוך הדתי באנגלית- סוג ד´

אחרי המתמטיקה נפתלי בנט מתמקד באנגלית: בביקור במכללת שאנן לחינוך אמר השר: אנחנו מובילים שינוי בתחום. אסור שתלמידי החמ"ד יישארו מאחור"

מערכת כיפה
י"ג טבת תשע"ז, 11/01/2017 18:47

הבוקר ערך שר החינוך נפתלי בנט סיור במכללת שאנן הדתית האקדמית לחינוך. לביקור התלוו חבר מועצת העיר חיפה שי בלומנטל (בית יהודי), אנשי הסגל והסטודנטיות. 

בדבריו אמר השר בנט: "אני רוצה להודות לכם שבחרתם במקצוע הכי חשוב לעם ישראל. התחום הערכי בחינוך הדתי יוצא דופן בזכות עבודתן המצוינת של המכללות. יותר מידי שנים היינו סוג ד' באנגלית בחינוך הדתי ואנחנו מובילים שינוי בתחום. האנגלית חשובה לעתיד של מדינת ישראל ולמען השתלבות בשוק העבודה ואסור שתלמידי החמ"ד יישארו מאחור. אפשר להיות ערכיים וגם ללמוד אנגלית ברמה הכי גבוהה."

נשיא המכללה פרופ' יחיאל פריש: "אני מודה לשר בנט ולחבר המועצה שי בלומנטל על ביקורם במכללה, ושמח על ההזדמנות שניתנה לסטודנטיות המכללה כפרחי הוראה להיפגש עם שר החינוך ולהכיר את משנתו החינוכית שתשמש להן כבסיס לבניית זהותן המקצועית והפרופסיונלית כמורות וכמחנכות בעתיד".

לחצו על הלייק ותקבלו את כל הסיפורים לפייסבוק שלכם
תגיות: נפתלי בנט
תגובות
כתוב תגובהתמונה
1. ומה עם תורה?
אחד 1/12/2017 12:27:00 AM
על אנגלית הוא דואג. מתי נשמע אותו דואג על תיירה
תמונה
2. אין קמח איו תורה! (ל"ת)
עוד אחד 1/13/2017 10:40:00 AM
תמונה
3. יש כאן בתגובות מטומטמים מוסתים חסרי תקנה ומלאי חימה.
הבדיחה שאינה נגמרת. 1/16/2017 12:04:00 PM
הלוואי שבשעות שמוקצות לחינוך הממלכתי-דתי והדתי-לאומי ללימוד תורה (ויש הרבה מאוד כאלו) באמת ילמדו תורה. שהר"מים והראשי ישיבות ממש יהיה איכפת להם ממה שהתלמידים לומדים, הרבה לפני שלבנט יהיה איכפת. בנט הוא השר האחראי על הלימוד וההשכלה במדינה, ככה שיש סיבה למה זה מדאיג אותו כחלק מהתפקיד. חוץ אגב מהעובדה שהוא גם דובר אנגלית, ככה שהוא קצת מבין יותר מכם בענייני ידיעת השפה. הוא רואה ובעיקר שומע איך מדברים בוגרי החינוך הזה את השפה החשובה בעולם, שאגב דרושה לצורך נניח גיוס משאבים לתמיכה במדינת ישראל, בעם ישראל, בארץ ישראל ובתורת ישראל (וכשחרדים מגייסים כסף לישיבות כולל אנטי-ציוניות הם מדברים אנגלית טובה מאוד, תהיו בטוחים). עם כל הדאגה שלכם ללימוד תורה, נראה שלדעתכם הדור הבא יהיו רק כלי קודש שיושבים בישיבות ולא עושים שום דבר אחר. זה כנראה החזון שלכם לציונות הדתית, אבל אם ככה אז תשכחו מזה כי אתם טועים לגמרי. רוב הבוגרים שלנו ממש לא עוסקים בלגרד כמה גרושים בכוללים כמו ש"סניקים בטלנים או ליטאים מובטלים.
תמונה
4. מורות לאנגלית בנות 70+
ח. 1/16/2017 5:03:00 PM
שיבדקו כמה מורות לאנגלית בחינוך הדתי הן בנות 70+ ואפילו מעל 80. ויבינו למה לימודי האנגלית נראים כך

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד