משאל כיפה


פלאש 90

12 מבני משפחת המחבל קיבלו זימון לביטול תושבות

דרעי הודיע אמש על ביטול תושבות הקבע של 12 מבני משפחת המחבל, היום קיבלו בני המשפחה צווים המורים להם להתייצב בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה

אביטל טרקיאלטאוב
י"ב טבת תשע"ז, 10/01/2017 17:56

בשעות האחרונות חולקו זימונים ל-12 בני משפחתו של המחבל פאדי קונבר שביצע את הפיגוע בטיילת ארמון הנציב בירושלים ביום ראשון האחרון. הזימונים חולקו לבני המשפחה, כולם תושבי ג׳בל מוכבר, בהנחיית שר הפנים, אריה דרעי, בהמשך להחלטתו אמש לבטל את מעמדם כתושבי קבע.

בהתאם לזימון, על בני המשפחה להתייצב בלשכת רשות האוכלוסין וההגירה להמשך ההליך. נציג רשות האוכלוסין הגיע לבתיהם של מקבלי הזימון מלווה בשוטרי משטרת ישראל.

השר דרעי אמר בתגובה: "אני רוצה להודות לשר לביטחון פנים גלעד ארדן, לשוטרים וכמובן לעובדי רשות האוכלוסין וההגירה שביצעו במהירות את החלטתי מאתמול להתחיל בהליך ביטול התושבות לאמו של המחבל ול-12 מקרובי משפחתו. אנחנו חייבים להאבק בכל הכוח ובכל האמצעים ההרתעתיים  כדי למנוע את הפיגוע הבא. ידע מעתה כל מחבל ששוקל פיגוע, כי משפחתו תשלם מחיר על מעשהו״.

לחצו על הלייק ותקבלו את כל הסיפורים לפייסבוק שלכם
תגובות
כתוב תגובהטרם התקבלו תגובות

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד