משאל כיפה

למי תצביעו בפריימריס של "הבית היהודי"

  • נפתלי בנט
  • יצחק זאגא
  • יונתן ברנסקי

djooki-cc-by

מאות ממנויי "מקור ראשון" נותרו ללא עיתון בסוף השבוע

זאת בשל שורת תקלות שנבעו מהשלג הכבד שירד בירושלים ובגוש עציון והביא לקריסת המוקד הטלפוני ולפתיחת מוקדי הפצה באיחור משמעותי. "מקור ראשון": מצטערים, נפיק לקחים

אורי פולק
י אדר תשע"ב, 04/03/2012 14:06

מאות ממנויי העיתון "מקור ראשון" המתגוררים בירושלים ובגוש עציון, לא קיבלו את מהדורת סוף השבוע של העיתון, זאת בשל שורת תקלות שראשיתן בשלג הכבד שירד ביום שישי האחרון בבירה. לכיפה נודע כי בניגוד ליתר מערכות ההפצה של העיתונים השונים, "מקור ראשון" לא הצליח לעמוד בעומסים – והחליט לפתוח "מוקדי הפצה", שעות ספורות לפני כניסת השבת, על מנת לנסות ולהתמודד עם פערי ההפצה.

כבר בבוקר יום שישי קרס המוקד הטלפוני של מחלקת המנויים ב"מקור ראשון", שלא נתן מענה ללקוחות המעוניינים לברר בנוגע לקבלת העיתון. בעיתון הסבירו כי "בעקבות הפסקת חשמל באזור תל אביב היו שיבושים בפעילות מוקד שירות הלקוחות", אך כי המוקד חזר לפעילות לאחר מספר שעות. עוד נטען כי "לאחר שאירעו החלקות של מספר שליחים ותאונות דרכים נאלצנו לעצור את ההפצה לבתי המנויים ונערכנו להפצה בנקודות אזוריות".

ב"מקור ראשון" טוענים כי שלחו הודעות SMS ללקוחות, על מנת לעדכן אותם בנוגע למוקדי ההפצה, אך מבדיקת כיפה עולה כי עשרות מהם כלל לא קיבלו עדכון שכזה. בכל זאת, העיתונים חולקו במספר מוקדים בירושלים ובגוש עציון וביניהם בשטיבלך בקטמון, בבית טובי העיר, בבית הכנסת "ישראל הצעיר" שבשכונת רמות, בסניף הדואר של גבעת זאב ובבית הכנסת של נווה דניאל.

"קשה לי להבין מדוע קיבלתי את 'ידיעות אחרונות' ואפילו את 'ישראל היום' החינמי, כשב'מקור ראשון' הסבירו שהשליחים נתקעו בשלג. איך השלג מצליח לעכב דווקא את השליחים שלהם?", תהה דניאל, מנוי העיתון המתגורר בשכונת קטמון בירושלים.

מ"מקור ראשון" נמסר בתגובה כי "במהלך הלילה בין חמישי לשישי החל לרדת שלג בירושלים וסביבותיה. יחד עם זאת בוצעה חלוקה של העיתון מתוך כוונה לספק את שירות ההפצה באופן מלא. אולם לאחר שאירעו החלקות של מספר שליחים ותאונות דרכים נאלצנו לעצור את ההפצה לבתי המנויים ונערכנו להפצה בנקודות אזוריות בשעות הבוקר. בשעות ההפוגה בשלג חודשה החלוקה לבתי הלקוחות. 'מקור ראשון' מתנצל על עגמת הנפש שנגרמה ללקוחותיה ומתחייב להפקת לקחים לעתיד".

לחצו על הלייק ותקבלו את כל הסיפורים לפייסבוק שלכם
תגובות
כתוב תגובהתמונה
1. תשובה לתהייה של המנוי דניאל מהכתבה
שליח מקור ראשון 3/4/2012 3:26:00 PM
ההבדל בין חלוקה של מקור ראשון, לחלוקה של ידיעות או ישראל היום, היא שהחלוקה היא תלוי בנינים. אם לידיעות יש עשרות מנויים בבנין, למקור ראשון יש מנויים בבנין פה בנין שם (או מספר קטן של מנויים באותו בניין).
לכן, בדרך כלל שליח של ידיעות (למשל) אחראי על רחוב או מספר רחובות מצומצם (הכוללים מאות מנויים), בעוד שליח של מקור ראשון אחראי בד"כ על אזור שלם בעיר (הכולל לא יותר מ150 מנויים).
בעוד שליח של ידיעות מתרוצץ מקומה לקומה, שליח של מקור ראשון מתרוצץ מבנין לבנין ומרחוב לרחוב, בריצה מהירה ובנסיעה מהירה בד"כ (כדי לסיים את העבודה מהר).- מה שגורם לפציעות ותאונות דרכים במזג אוויר מושלג.

בואו מתסכל על חצי הכוס המלאה בכל הענין הזה...

שבוע טוב
תמונה
2. טוב שכך
נתנאל 3/4/2012 5:53:00 PM
פחות זבל מופץ במדינה ...
גם ככה אחרי שבוע וחצי זה לא מעניין אף אחד אז מה הטעם לקרוא את זה בלהט?
תמונה
3. הדבר קורה קבוע בצפת
אפרים 3/4/2012 9:34:00 PM
גם כאשר אין שלג
תמונה
4. קורה.
3/5/2012 12:58:00 AM
קורה. סה"כ אתם ממש בסדר.
אוהבת אתכם. ומחכה לכם תמיד.
תמונה
5. אולי זו קונספירציה של הרבנים
3/5/2012 6:42:00 AM
שאוסרים על קריאת מקור ראשון. השלב הבא הוא הפלת רשת הכבלים כך שאי אפשר יהיה לצפות בסרוגים (-:
תמונה
6. ל-5
3/5/2012 9:57:00 AM
תיזהר! בסוף עוד יחרימו גם אותך, כי אתה לא מכבד את האמת המוחלטת שהם מייצגים
תמונה
7. תגובה ל-1
עקיבא 3/5/2012 11:18:00 AM
באפרת אין כמעט בנייני דירות(למעט שכונת הזית)ועדיין ידיעות,מעריב וישראל היום הגיעו כמו שצריך ומקור ראשון לא...
אז לא נראה לי שההסבר כל כך משכנע
תמונה
8. תגובה ל-1 ולהסבר בכתבה
דני 3/8/2012 7:29:00 AM
בגבעת זאב ירד שלג שנמס בשמש החורפית אחרי מספר דקות. התקשרתי למוקד (ללא בעיות מיוחדות) בסביבות 10:00 והובטח שתהיה הפצה חוזרת.
שום איזכור של נקודת הפצה בנקודת הדואר המקומית ושום הודעה בנייד.
גם כאן כבאפרת אין כמעט בניני דירות גבוהים ואין לי לסכם את תגובת 1 - ניצול מצב על גבול העצלנות.
תמונה
9. מחלק העיתונים מקטמון
מחלק העיתונים שלך 3/10/2012 8:20:00 PM
העובדות:הסיבה לכך ששליחים חדלו באמצע החלוקה היא דווקא ההיערכות המוקדמת שלנו. ,התחלנו את החלוקה מוקדם יותר כך שבשיא הסערה- בין השעות 0330 ל 0530 -עבדנו ברחוב ונאלצנו ,לאחר שהחלקנו בשלג ברגל וגם ברכב בכביש, להפסיק.
ב.במקום לבקר את העיתון צריך לשבח אותו על שנתן לעובדיו את האפשרות לא לחלק בשלג הכבד שירד באותן שעות.לאחר שדברתי עם כמה שליחים אני יודע שהם חילקו עד שהיה כבר בלתי אפשרי לעבוד וסכנת הפציעה היתה מוחשית ביותר(רק לאחר שהם החליקו כמה פעמים או שהרכב בלם רק לאחר שימוש בבלם היד- הם הפסיקו)
ג.לדניאל (שם בדוי?)-שכנראה חושב שכדי שהוא יוכל ל´´שבת´´ על עיתון בשבת אדם אחר צריך לסכן את חייו ואת בריאותו-כדאי שתחשוב על אותם מסכנים בעיתונים האחרים שחילקו בשלג-אני לא חושב שמישהו שילם להם אם הם נפצעו או דפקו רכב .
קשה לי להבין איך אדם מוסרי בא בדרישה כזו,אולי צריך להוסיף לאיסור ´´לא תאכלו על הדם´´ את האיסור ´´לא תקראו עיתון על הדם´´
תמונה
10. עתון לא הגיע ביום שישי האחרון
רבקה 9/12/2015 3:54:00 PM
12.09.2015אני גרה בבית בכפר בגדרה לא קבלתי עיתון ביום שישי ה-11.09.2015אני מבקשת בכל לשון נא שילחו עיתון מתאריך זה ולא חדש או זיכוי בקשה נוספת בקשו מהמחלק או לשים ליד הדירה או לסמן עליו 201 ויכניס לתא בדלפק

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד