השארו מעודכנים

הכניסו לתיבה את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם, ותקבלו התראה בכל פעם שמתפרסם עדכון כשרות חדש באתר. אין יותר פשוט מזה

הצטרף
שרה קמפלר

שו"תים ושרים: רבני "בית הלל" נפגשו עם צעירים ב"גולה" בפתח תקווה

במפגש הייחודי עסקו המשתתפים בשיח על נושאים שעל סדר היום הציבורי והמגזרי, לרבות שותפות נשים במרחב הציבורי וכשרות במרחב החילוני

יונתן אוריך, כיפה
ג תמוז תשע"ג, 11/06/2013 10:36

רבני ורבניות ”בית הלל“ התכנסו אמש (ב‘) ב“גולה“ בפתח תקווה, למפגש תרבותי וייחודי עם צעירים וצעירות מהמגזר הדתי לאומי. באירוע השתתפו גם חברי תא ”נאמני תורה ועבודה“ מאוניברסיטת בר אילן.

המשתתפים באירוע עסקו בנושאים שעל סדר היום הציבורי והמגזרי בין השאר על כשרות במרחב החילוני, אליטיזם דתי, הלכה ישראלית, שותפות נשים במרחב הציבורי ועוד. הערב לווה בשירה ובניגונים של בוגרי בית הספר רימון. 

רבני ורבניות בית הלל, הרב צבי קורן, הרבנית אושרה קורן, הרב אוהד טהרלב, הרבנית ד"ר חנה פרידמן והרב שרון שלום הגיעו לאירוע "שות"ים ושרים" ב"גולה" בפתח תקווה. באירוע, קיימו הרבנים שיח מרתק, פנים אל פנים, באווירה ייחודית, בשילוב שתייה ומוזיקה טובה. 

לחצו על הלייק ותקבלו את כל הסיפורים לפייסבוק שלכם
תגיות: בית הלל
תגובות
כתוב תגובהתמונה
1. ממשיכי דרכו של הרב קוק במסע המחנות (ל"ת)
6/11/2013 11:42:00 AM
תמונה
2. ל1: אתה פסיכי
שימו לב לצילום 6/11/2013 12:21:00 PM
לא אכנס אפילו לפתאטיות של קבוצה של רבנים מטעם עצמם שמנהלים שיח עם עצמם. רק שימו לב לתמונה: עושה רושם שהמקום לא בדיוק מפוצץ מאלפי אנשים שבאו לשמוע את הגיגיהם של ליצני וליצניות בית הלל:)
תמונה
3. ל-2 מזדהה עם כל מילה שלך (ל"ת)
גלעד 6/11/2013 1:12:00 PM

כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד