פורום הריון ולידה

ללא נושא

מאת: סי איטש אי מתאריך7/5/2013 12:16:00 PM

אם יש משהו בהריון שיש לי בו נסיון בהריון, זה הדלקת המרגיזה הזו!!!
גם אני נכנסתי להריון עם הדלקת (כנראה). כי ניסתי לטפל בה לפני, ולא הייתי עקבית. אז כנראה היא חזרה.
בתחילת ההריון עשיתי תרבית, הרופאה נתנה לי ציפוויט. בכמות שהיתה אמורה להרוג כל חידק מתחיל... (500 3 פע´ ביום...) הרופאה נתנה לי הפניה לתרבית אחרי האנטיביוטיקה.
והחיידקים אפילו לא התרשמו...
אז קיבלתי זינט, ג"כ בכמות אדירה. ושוב עשיתי תרבית.
ולא נרשמה התרגשות מצד החיידקים.
(אפילו כתבתי הודעה מיואשת כאן בפורום...)
אז לאחר ביקור אצל הרופאה, היא קצת התלבטה מה לתת לי... ואפילו חשבה לשלוח אותי לבי"ח שיתנו אנטיביוטיקה בוריד, 5 ימים...בסוף הוחלט על כדור אחד, פעם ביום למשך שבוע, ואז לבצע תרבית. ולהמשיך עם הכדור עד שהתוצאות יגיעו. (קוראים לו פורולין, אבל היא רשמה לי משהו אחר, והרוקחת הביאה לי משהו מקביל- פורולין, כי הפסיקו לייצר את הראשון. כמובן שביררתי עם הרופאה לגבי בטיחות התרופה החדשה.).
לקחתי שבוע, עשיתי תרבית, וב"ה! נקי!
אז הפסקתי בהמלצתה את התרופה, ועכשיו אני משתדלת לשתות הרבה, ולשתות גם מיץ חמוציות בלי סוכר. (כי הסוכר מהווה מצע מצויין לחיידקים...)
אז לפי דעתה של הרופאה שלי, דלקת שכזו הינה מסוכנת בהחלט, כי היא יכולה להתפתח לכליות ובמקרים נדירים גם לרחם ח"ו, ולכן צריך לטפל בה בהקדם.
ולפי דעתי, לא יכלתי לסבול עוד רגע אחד עם הדלקת הזו... התופעות לוואי שלה, גרמו לי לרצון לייצר שירותים נייד... (ועוד אני מורה, הייתי בורחת לתלמידים שלי כל שיעור לשירותים... )
אז ב"ה, עבר, ואני מקווה שלא יחזור...
ולך- שיהיה בהצלחה!

שלח מסר למחבר ההודעה הדפס הודעה שלח לחבר שמור
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד