פורום לא כלה דרכנו

תפילה

מאת: rmrm מתאריך7/31/2007 1:30:00 AM

הססתי,כתבתי ומחקתי וכתבתי ומחקתי, האפרסם זאת ברבים? האחשוף את תפילותי הפרטיות,את רחשי לבי בפני כל משוטט? האם בכלל יש לי מה לחשוף או שזה דבר פרטי שלי שאין בו שום ענין לציבור?
יושב מול המחשב, מתלבט מה לעשות,לבסוף החלטתי, שגם אם זה קטן,טפשי ואולי אפילו קיטשי,אולי זה יעזור למישהו/היא,שבסתר ליבו יתפלל גם הוא תפילתי זו,ויהיה זה שכרי בעזרה בבנין בתים בישראל.

תפילה לפני פגישה
(הצעה לנוסח,לא התיעצתי עם מישהו מוסמך,אלא זו יוזמה פרטית שלי)

רבונו של עולם,כתבת בתורתך "לא טוב היות האדם לבדו" וציוית אותנו במצוות פרו ורבו,הציווי הראשון בתורתך הקדושה.בראת בעולמך אדם אחד שמורכב משני גופים זכר ונקבה,שהוכרזו כנשמה אחת עוד לפני יצירתם.רבש"ע,עוזר דלים ועונה לכל קוראיו באמת,הנה אני בא/ה היום על מנת לעשות רצונך,ואין אני יודע מי בת/בן זוגי בקיום המצווה.לכן,מתוך שאיפה טהורה ורצון אמת לעשות רצונך בלבב שלם,בחינת התערותא דלתתא,בבחינת תשובה מאהבה, אני ניגש\ת לחפש ולפגוש את בן\בת זוגי,שאולי נזכה יחד לקיים מצוותך.יה"ר מלפניך שיהא חיפושי חיפוש אמת ואזכה למצא את זיווגי הראוי והנכון בקלות בשמחה ובמהירות,בלי מעכבים ומקטרגים ומחסומים גשמיים ורוחניים, בין אצלי ובין אצלה\ו,שתהא הסתכלותי על הטוב והפנימי באדם שאיתו אני נפגש\ת ולא אזלזל או אמעיט בערכו\ה כלל ולא הוא בי,שתהא שיחתנו והכירותינו בלי לחץ,בנעימות וברוגע,שנבין אחד את השני ולא ננהל דו שיח עקר וסתמי,ולא אבוש או אעליב או אפגע בה\ו בשוגג או במזיד, באונס או ברצון, וכן הוא\היא בי.
ואם הוא\היא אינה\ו בת\ן זוגי המויועד\ת לי, שלא נפגע אחד מהשני ולא נעכב על ידנו כל אחד את מציאת זיווגו. ואל ישלוט שטן במחשבותינו, בדיבורינו ובמעשינו,ונפרד במהירות מתוך השלמה ובלי מרירות כלל.
ונזכה לראות בעזרתך ובידך המכוונת והמשגיחה עלינו לטובה תמיד כמו שכתוב בתורה בנביאים ובכתובים "מד´ אשה לאיש"(ע´ מועד קטן יח:),ולא נשגה לחשוב שהחלטה זו תוליה בידנו ובכוחנו בלבד ונהיה פועלים עם א-ל ונזכה לבנות ביתנו מתוך חיבור לנצח ישראל ולהקים בית שהשכינה תשכון בו ונזכה לראות במהרה בחתונת קוב"ה ושכינתי-ה כנסת ישראל ובהקמת בית עולמים בעיקו"ת ירושלים במהרה בימינו אמן.
ויהי נעם וכו´
שיר למעלות אשא עיני וכו´

אין תחת ידי מקורות על חשיבות התפילות הפרטיות בכל מקום,בכל זמן ועל כל דבר(בצורה כללית אפשר לפתוח כל עמוד שני בערך ברבי נחמן,מי שרוצה מקורות נוספים מדויקים אפשר לשלוח הודעה,איני נמצא פה הרבה אבל אשתדל להגיב גן לאחר זמן קבלו התנצלותי מראש.כמו"כ אשמח מאוד להערות ולחוות דעתכם וכו´)
בתפילה שהתפילה הפרטית הבאה שנאמר תהיה תפילת חתן\כלה לפני החופה.בשורות טובות לכולם במהרה.
כתובת דוא"ל mtnzvir@shoresh.org.il

שלח מסר למחבר ההודעה הדפס הודעה שלח לחבר שמור
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד