פורום לא כלה דרכנו

שלום וברכה לך מצטרף חדש!

מאת: ג י ל י מתאריך7/29/2006 9:48:00 PM

(תודה ל´חצוףףףףף´- אחד מהוותיקים הכבדים, על כתיבת ההודעה!!)


שלום וברכה לך מצטרף יקר ,כמי שבקרוב אמור לעבור לפורום זקנים פלוס (סליחה שלושים פלוס) הרשה נא לי לתת לך המצטרף מעט טיפים שאולי יעזרו לך.

הפורום:
שמו: פורום לא כלה וכשמו כן הוא עוסק בתחום הרווקות וכל הבעיות הנלוות אליו.

גילו :הפורום הוקם אי שם בשנת 2002 בחודש מאי.

גילאי המשתתפים: הגיל של הכותבים במלאכה נע בין 18 (יש כאלה שיגידו שגם בני ובנות 17 מתפלחים לפה) לבין 36 .

מספר הכותבים: גם כאן אין הערכה מדויקת כי אם משוערכת , מספר הכותבים הפעילים נע בסביבות ה-100 מעבר לכך יש עוד כ-50 עד 60 כותבים לא פעילים שבאים להופעות אורח ומס´ לא מבוטל של קוראים צפים שקוראים כל מה שאתה כותב אבל לא יגיבו.

פורומים קשורים: לא כלה הפורום החברתי – אחיו החורג של פורום לא כלה ולפני שתספיק לשאול ההבדל בינו לבין הפורום הרגיל הוא שבחברתי מדברים על הכל למעט דייטים (פוליטיקה,ספורט,יעוץ כלכלי ועוד) ,אם אתה עדיין מבולבל הכותבים בפורום הרגיל כותבים גם בחברתי וכן לחילופין.
פורום שלושים פלוס –אחיו המבוגר של פורום לא כלה ,בעיקר לבני ה-30 פלוס שלא תמיד מתקשרים עם הינוקות שבחבורה.
הזדמנות שניה –פורום שמקבץ בו חבר´ה שלא הצליחו בהזדמנות הראשונה וכמו שלישיית מה קשור מבקשים לתת להם צ´אנס מהלבבבבבבב.

דמויות מפתח- האמת שפה הרשימה ארוכה וכל אחד מרגיש ויכול לטעון שהוא אחד מעמודי התווך אבל אני אתייחס ל-2 בלבד קוראים להן נאמה וגילי והן המנעלות של הפורום .יש לציין שהן עושות עבודת קודש ומאמץ לנהל את הפורום בדרך ישראל סבא ,כמו כן יש לזכור שכיוון שהאנשים המנהלים את העסק הינם אנשים "עובדים" ,הן אינן נמצאות 24 שעות מול המחשב ולכן לא תמיד אפשרי מצידן למחוק דיונים והערות שאינן לעניין.

מפגשים: אחת לתקופה בלתי מעורכת מראש מתארגן לו מפגש בין האנשים שחיים בפורום ,הודעות ועידכונים תמיד אפשר למצוא בטאג ליין (השורה העליונה שרצה לה) .

זוגות פורום : לכל אלו שתוהים האם הפורום יעיל יעידו 40 זוגות שהתחתנו דרך הפורום.

תופעות בפורום:

להלן מס´ כללים נוסף להשתלבות קלה בפורום וזאת ע"י מס´ טיפים ,הצעות והבהרות למתרחש בפורום:

• על אף שמרבית החבר´ה פה רווקים ,החבר´ה מסרבים לראות בפורום כ"שוק בשר" ,לכן הודעות מהסוג של:" שלום אני מחפש......" תיזכנה בעיקר לציניות מצד המגיבים.

• למצטרפים מוגש מילון מושגים שיסביר ולו במעט את חלק מהדברים (חלק מהמושגים כבר לא ממש רלוונטים) (1)

• הפורום מסביר פניו לתייר וכל מי שמצטרף ואף מודיע על כך בהודעה הראשונה שלו זוכה בחיבוק וירטואלי ובברכת שתעוף מכאן (אין להעלב מדובר בברכה חיובית המאחלת לאנשים למצוא את בן או בת זוגם)

• בתקופה של חגים,צפה להודעות המתארות עצבות ודיכדוך וכמה קשה להיות לבד, הודעות מהסוג הנ"ל תזכנה את הכותב בשלל חיבוקים,אין מה לעשות לך עם הזרם ,מי יודע אולי גם אתה תזדקק יום אחד לחיבוק.

• אם לפעמים נראה לך שיש הרגשה של דה זה וו זה מפני שבאמת הנושאים חוזרים על עצמם (2)ואוהבים למחזר דיונים,אין צורך להתעצבן אם אין לך מה להוסיף אתה פשוט יכול להתעלם.

• לפורום ישנה נטיה להתחרבש קצת ולכן לפני שאתה שולח הודעה וודא שההודעה שכתבת אכן לא נקלטה ,קשה לראות את אותה תגובה 15 פעם.

• הפורום מורכב מדמויות משנה המכונות גם טרולים
(3) ,תפקידם של הטרולים להעלות שאלות מגוכחות ,התססה ואם אפשר גם להצליח להדליק את הפורום. ישנם מס´ פתרונות מולם ,הדבר הכי מוצלח הוא להתעלם מהם .

• כאשר אתה כותב הודעה השתדל – א)לא להכליל, כי במידה ותכליל תזכה מצד משמרת הצניעות וההכללות (ברשותו של ר´ שולט) לנזיפה ב)לא לכתוב הודעה בעידנא דריתחא כי מלבד כעס ועצבים אתה לא משיג שום דבר למעט קונטרה עזה של הצד שכנגד.

• הודעות עם אייקונים יכולות להוציא ממס´ אנשים (שלא נזכיר את שמם) הודעות זעם וקצף על השימוש בהם ,ברור לך את האייקונים והשתמש בהם בחוכמה..

• ערבי שירה בפורום חלים אחת לכמה חודשים הצטייד במנוי לשירונט על מנת להביא קונטרה לשירים וכל המרבה לזמרר הרי זה משובח .

• לפני שאתם מגיבים בידקו אם באמת הגיבו לכם,אם יש קושי קחו סרגל ותמדדו עם התגובה היא בקו ישר.

• לאחר הודעה של מפגש ,הפורום ילבש חג ו-"יטחן" עד אפר את עניין המפגש ,לפחות 5 הודעות על אירגון,עוד 2 על העלות של המפגש ,1 וחצי עם טרוניות על מיקום המפגש ו4 וחצי שירשורים על טרמפים ושירשור סיכום של העניין. בנוסף על כל אלה תזכה לראות הודעות של "נו לא נמאס לכם לדבר על זה ?" ומצד שני הודעות מהסוג של "אני חדש ומתבייש לבוא" ומנגד הבטחות מצד הכותבים הותיקים כי הם נחמדים ולא אוכלי בני אדם.
המלצה שלי לך על זה ,אנשים פה באמת לא קניבלים.


סיכומו של עניין :ברוך הבא לך מצטרף יקר וזכור ההתמכרות


(1)
(2)
(3)

שלח מסר למחבר ההודעה הדפס הודעה שלח לחבר שמור
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד