פורום טלוויזיה

צילום מסך

אלעזר שטרן תוקף את שר הדתות: "שהמשגיח של ´בית יוסף לא יבוא עם ב.מ.וו"

ח"כ אלעזר שטרן בנאום חריף, הטיח בשר הדתות דוד אזולאי שדיבר על משגיחי הכשרות ש´מחרפים את הנפש´: אם היית במקומות שבהם באמת מחרפים את הנפש ולא משייך למשגיחי כשרות אולי היית יודע מי תורם יותר לזהותה היהודית של מדינת ישראל"

Emil Salman/POOL

הצלחה לשרת המשפטים בבחירת השופטים

השרה איילת שקד הצליחה להביא למינויים של שופטים לבית המשפט העליון, שלפחות מחציתם עתידים לנקוט בקו שמרני כפי שהיא מעוניינת. הישג נוסף הוא בלימה של שופטים עם קו אקטיביסטי ואג´נדת שמאל. שקד: "היום הזה עשינו היסטוריה"

צילום מסך

צפו ראיון ראשון של נעמה בוכריס: "אופק עשה את זה בשבילנו"

בראיון ראשון אומרת רעייתו של אופק בוכריס שהודה במסגרת עסקת טיעון במעשה אונס כי עשה זאת בשביל משפחתו: אחד הדברים שקשה לי איתם מאוד מאוד זה שאופק עשה את זה בשבילנו, וזה כמעט ברמת הבקשה שלי. זאת לא הייתה בקשה מפורשת מדי, כי בסוף הוא צריך לקחת את זה על עצמו. אבל זה לגמרי שם"

בעפרה נערכים למאבק: שבע משפחות כבר התפנו מהבתים

פרסום ראשון: מסמך הנחיות שחולק לתושבי עפרה והגיע לידי ´כיפה´ מעדכן ששבע מתוך שמונה המשפחות בעפרה שבתיהן אמורים להיהרס כבר עברו למגורים חלופיים והן צפויות לחזור אליו לקראת הפינוי בשבוע הבא

X סגור
כתיבת הודעה חדשה
כיפה בפייסבוק כיפה בטוויטר תוסף חדשות כיפה לכרום כיפה מאחורי הקלעים אפליקציית חדשות כיפה לאיפון אפליקציית חדשות כיפה לאנדרואיד